پایگاه تخصصی ماشین آلات سنگین ایران ثبت نام ورود

شركت ماموت ديزل

همكاري تجاري ۲ برند معتبر و جهاني ماموت و اسكانيا، كيفيت بالاي محصولات و همچنين ارائه برترين خدمات پس از فروش در سطح كشور، استقبال کم‌نظیري را در ميان مردم ايران بوجود آورد، به طوريكه در اندك زماني محصولات اسكانيا توانستند بزرگترين سهم خودروهاي تجاري در ايران را به خود اختصاص دهند، اين استقبال گسترده موجب گرديد تا در سال ۲۰۱۰ ايران به‌عنوان چهارمين و در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان سومين بازار فروش محصولات اسكانيا در جهان معرفي و همه ساله در ميان بازارهاي استراتژيك شركت اسكانيا قرار گيرد.

استقبال مردم ايران و پشتوانه صنعتي، باعث گرديد تا شركت ماموت ديزل، ايجاد خط توليد کامیون‌های اسكانيا را در دستور كار خود قرار دهد. پروژه احداث خط توليد در خردادماه سال ۸۹ آغاز و در كمتر از ۶ ماه به بهره‌برداری رسيد.

شركت اسكانيا به‌عنوان تنها شرکت‌ معتبر اروپايي در عرصه خودروهای سنگين، برخلاف ساير خودروسازان اروپايي، در طي سال‌های سخت اقتصادي دهه ۹۰، در زمینه ارائه برترين محصولات، خدمات و كسب رضايت مشتريان قدم برداشته و فعالیت‌های خود را در كشور ايران گسترش داد.

شركت ماموت ديزل نیز در همین راستا، با دارا بودن شبكه گسترده نمايندگان، نيروي انساني متخصص و تجهيزات استاندارد، نسبت به ارائه خدمات پس از فروش به کامیون‌های اسكانيا اقدام نموده و با تلاش در راستای ارتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه ها، موفق به كسب عنوان برترين شركت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين گرديد.

كسب اين موفقيت در ۴ دوره متوالي در سال‌های ۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵ در ارزیابی‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنين شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران بيانگر كيفيت بالاي خدمات و اهميت جايگاه مشتريان اين شركت می‌باشد.

شركت ماموت ديزل در سال ۱۳۸۸، به‌عنوان نماينده انحصاري خدمات پس از فروش کامیون‌های اسكانيا در ايران آغاز به فعاليت نمود و با گسترش بازار هدف خود، در حال حاضر در سه حوزه:

۱-توليد و خدمات پس از فروش کامیون‌های اسكانيا
۲- خدمات پس از فروش تريلر و کاربری‌های توليدي مجتمع صنعتي ماموت
۳- فروش و خدمات پس از فروش محصولات ديزل ژنراتور اسكانيا
مشغول به فعالیت می باشد.

دیدگاه شما


رقتن به بالای سایت