پایگاه تخصصی ماشین آلات سنگین ایران ثبت نام ورود

درباره ما

سخن مدیر عامل

ما،مجموعه ی سفیر ماشین با تجربه ای ۲۰ ساله در زمینه ی اجرای پروژه های عمرانی ، نفت، پالایشگاه،جاده سازی،خط لوله،واردات ماشین الات و قطعات و تجهیزات معدنی و کشاورزی، پروژه های ساختمانی و …. رزومه ای درخشان و قابل تامل را گرداوردیم و به پشتوانه ی این تجربه و داشتن همکاران توانمند در سراسر ایران و درک این مطلب که در کنار تمام نیازهای یک پروژه ، یکی از ملزومات اساسی آن تامین ماشین الات می باشد و با رایزنی ومذاکره با مشاورین اقتصادی در ایران و خارج ازایران تصمیم به ایجاد طرحی عظیم گرفتیم که جوابگوی تمام نیازهای پروژه ها در هر حوزه ای باشد با توجه به رشد سریع تکنولوژی و پیشرفت روز افزون در حوزه های ارتباطی ، اینترنت باعث تحولات پرشتاب در جوامع بشری گردیده و حوزه ی ماشین الات نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و استفاده ی مالکین ، تولیدکنندگان ، پیمانکاران و … از تکنولوژی روز به روز افزایش می یابد . در نتیجه سفیر ماشین برای رسیدن به اهداف خود در زمینه ی ماشین الات سایتی را طراحی کرده است که بتواند تمام همکاران خود را در یک مجموعه گرد هم اورده و تمامی مسائل و نیازهایشان را به راحتی حل نماید. و بر اساس اینکه ماشین الات حرف اول هر پروژه ای را می زند و برای حمایت از تولید ملی سعی بر تولید قطعات و تجهیزات و ماشین الات داخلی را دارد که با توانمندی ها و تجارب سفیر ماشین و حضور همکاران توانمند در آینده ای نه چندان دور به این مهم دست می یابیم.
راه اندازی شرکت سفیر ماشین و چنین مجموعه ی توانمندی علاوه بر اهداف بلند مدت ، در پی اشتغال زایی برای جوانان دارای قابلیتهای خاص و رونق اقتصادی و حمایت از تولیدات ایرانی و راه اندازی و حمایت از کسب و کارهای راکد و کارخانه های ورشکسته ، ایجاد گشته است.
هیچ انسانی خلق نشده است که دراین دنیای فانی باقی باشد بلکه خلق شده تا اثری از وجودش با اراده ی خود اختیار کند و رسالتی از خود بر جای گذارد.

مدیر عامل شرکت سفیر ماشین

امیر حسین میرزایی.

 

 

 

 

 

قوانین ومقررات سایت سفیر ماشین :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت سفیر ماشین به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سفیر ماشین هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سفیر ماشین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سفیر ماشین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت سفیر ماشین  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است..

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است و یا از طریق هر یک از شبکه های اجتماعی سفیر ماشین اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت سفیر ماشین کرده است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سفیر ماشین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفی، امکان دارد سایت سفیر ماشین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند..

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سفیر ماشین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت سفیر ماشین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت  ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت سفیر ماشین ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت سفیر ماشین جزئی از اموال سفیر ماشین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سفیر ماشین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت سفیر ماشین محفوظ می‏‌دارد در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت سفیر ماشین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

سایت سفیر ماشین ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت آگهی (سفارشات)، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام ، شماره تلفن مورد نیاز است.

سایت سفیر ماشین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،سفیر ماشین  می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.سفیر ماشین هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد..

سفیر ماشین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی ثبت سفارش و اگهی در محیطی  امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

ثبت، آگهی ( سفارشات)

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

سفیر ماشین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

شماره تماس واقعی خود را وارد نمائید، تا در صورت نیاز با شما تماس حاصل شود. لازم به ذکر است در صورت عدم پاسخگویی، سفارش شما انصرافی تلقی خواهد شد.

حتی الامکان از وارد کردن آدرس محل کار و آدرس های ناقص پرهیز کنید

بعد از درج آگهی مورد نظر شما اطلاعات شما توسط کارمندان شرکت بررسی میشود ودر صورت مطابقت آگهی شما با قوانین ومقررات و داشتن تمام اطلاعات لازم حداکثر بعد از ۲۴ ساعت در سایت ثبت گردیده وقابل رویت میباشد.در غیر این صورت مبلغ دریافتی  حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب شما باز گردانده میشود ..

سابقه سفارشات  شما در صفحه پروفایل شما وجود دارد و همواره می توانید آن ها را مشاهده کنید

از طریق شماره تلفنهای موجود در قسمت تماس با ما امکان پیگیری تلفنی شما وجود دارد.

 

اهداف و مزایای سایت
۱-ایجاد بانک اطلاعاتی تخصصی ماشین الات ،پیمانکاران وپروژه هاوتمام اشخاص حقیقی وحقوقی که در زمینه ماشین آلات فعالیت میکنند.
۲-معرفی قدرت بزرگ صنعتی ایران در زمینه ی ماشین آلات
۳-تبادل اطلاعات بین مالکین ،فروشندگان،تاجران ماشین آلات ،پیمانکاران،ایجاد حوزه ای برای همکاری متقابل بین اشخاص وشرکت سفیر ماشین
۴-سهولت در دسترسی آسان افراد به ماشین آلات بر اساس نیازشان به خرید،فروش،اجاره و تامین ماشین آلات ،نیروی انسانی،پیمانکار،سرمایه گذارو…از طریق سفیر ماشین
۵ -بهترین بستر برای معرفی ماشین آلات وحرفه ی افراد به کاربران ایرانی وخارجی
۶-دسترسی آسان به یک بانک اطلاعاتی قوی که جوابگوی تمام نیازهای یک پروژه در هر حوزه عمرانی،کشاورزی،ساختمانی،راهسازی،پل سازی و…. است.
۷-امکان ایجاد لینکهای مستقیم به تولیدکنندگان وخریداران وفروشندگان ماشین آلات
۸-درج اگهی های فروش و اجاره ماشین آلات به روشی آسان و با هزینه وزمان بسیار کم وثبت نیازمندی های خریدار ماشین آلات به صورت رایگان.
۹-درج آگهی های فروش و معرفی معدن ومواده معدنی به روشی آسان و با هزینه و زمان بسیار کم و ثبت نیازمندی های خریداران مواده معدنی به صورت رایگان
۱۰- مشاوره رایگان از طریق ارسال فرم و یا تماس با واحد های شرکت در زمینه خرید و فروش واجاره ماشین آلات و معادن
۱۱-بررسی پروژه های معرفی شده ی شما وانالیز دقیق نیازهای پروژه وتامین آنها و هم چنین معرفی پروژه به پیمانکاران

((پیوستن به مجموعه سفیر ماشین فرصتی برای شما
همکاری با شما افتخاری برای ما .))

رقتن به بالای سایت