ثبت نام و ورود

حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه ماینکس ۲۰۱۷

در نمایشگاه ششمین نمایشگاه سالانه فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران، بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی ۵۵ شرکت خارجی به طور مستقیم و یا نمایندگان آنها در زمینه ماشین آلات معدنی، حفاری، ماشین آلات و تجهیزات انتقال مواد معدنی، ذوب فلزات، ابزارهای برش و فراوری سنگ های تزئینی و سنگ‌های قیمتی، تجهیزات و تکنولوژی‌های نوین در معدن، تجهیزات انفجار، مهندسین مشاور، شرکتهای سرمایه گذاری مشارکت کرده ‏اند.
حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه ماینکس ۲۰۱۷
مدیر اجرایی ششمین نمایشگاه سالانه فرصتهای سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (minex۲۰۱۷) با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه ماینکس یکی از بزرگترین رویداد‌های معدنی ایران است. استقبال قابل توجه شرکت‌های خارجی و همچنین حضور گسترده شرکتهای داخلی از نکات قابل توجه ماینکس ۲۰۱۷ است که با رشد ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته مواجه شده است. همچنین سفرا و هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف آمادگی خود را جهت بازدید از این رویداد اعلام کرده‏اند. محمد رضا مقدم افزود: با عنایت به کیفیت مطلوب برگزاری در سالهای گذشته نمایشگاه اخیر نیز مورد استقبال فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی قرار گرفته است، بطوریکه حضور قابل توجه شرکتها و سرمایه گذاران معتبر خارجی از ۱۵ کشور جدیدترین تولیدات و خدمات خود را عرضه خواهند کرد. ماینکس۲۰۱۷ در فضایی به وسعت ۱۲,۰۰۰ متر مربع شامل فضای نمایشگاهی و فضای باز برگزار می‏شود.

مدیر اجرایی نمایشگاه ماینکس درباره حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه امسال گفت: ۵۵ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، لهستان، انگلستان، فرانسه، چین، روسیه، ترکیه، آفریقای جنوبی، سوئد، آلمان، دانمارک، چک و کره جنوبی در نمایشگاه مشارکت کرده که بخش عمده ای از آن برای اولین بار در کشور حضور پیدا کرده اند، مقدم درباره هدف برگزاری نمایشگاه ماینکس گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌‌گذاری و ارائه دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی های شرکتهای داخلی و سازمان‌های دولتی در جهت توسعه صادرات و اشتغال پایدار، و همچنین توانمندی های معدنی کشور و به نمایش گذاشتن آخرین دستاوردهای علمی، فنی و داخلی و خارجی، ایجاد بستر مناسب در جهت انتقال دانش، فناوری و تکنولوژی‌های روزبه کشورمان در راستای جلوگیری از خام فروشی، ایجاد ارتباطات تجاری جدید بین شرکت‌ها و تقویت روابط آنها برگزار می‏شود. مدیر اجرایی نمایشگاه ماینکس درباره بخشهای جانبی این نمایشگاه گفت: برگزاری ۲۰ همایش و کارگاه آموزشی علمی نشست‌های تخصصی با حضور متخصصان، اساتید دانشگاه‌ها و با مشارکت و همکاری سازمان‌ها و تشکل‌های معدنی کشور و همچنین بازدید سفرا و هیات‌های تجاری بخشی از برنامه های جانبی ماینکس است.
روزنامه اقتصاد

دیدگاه شما


رقتن به بالای سایت