ثبت نام و ورود

تشکیل جلسه ویژه حل مشکل کامیون داران در دادستانی

نایب رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات کامیون داران دستمزد تن بر کیلومتر است گفت:فردا جلسه ای در دادستانی کل کشور برای حل مشکلات کامیون داران تشکیل می شود.
به گزارش مشرق، ابوالفضل فتح‌اللهی،نایب رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور درباره جلسه فردای وزارت کشور با کامیون داران گفت: با توجه به اینکه طی چند ماه گذشته مشکلاتی برای کامیون داران ایجاد شد، هیچ کدام از این مشکلات حل نشد و تا کنون باقی مانده است. یکی از اصلی ترین مشکلات آنها دستمزد تن بر کیلومتر است.
وی ادامه داد: قرار بود این مشکلات در شورای عالی ترابری کل کشور مطرح و بررسی شود که متأسفانه تا کنون این کار انجام نشده است. بحث بیمه های تأمین اجتماعی و بیمه های مستمری هم جز مواردی است که بایستی بررسی و حل شود.

فتح اللهی بیان کرد:یکی دیگر از مشکلات کامیون داران بحث لاستیک و قطعات یدکی است. با شرایطی که ایجاد شد، قیمت ها افزایش پیدا کرد و امکان خرید برای کامیونداران وجود ندارد. مهمترین بخش های کامیونداران مواردی بود که بیان کردم. قرار است فردا در جلسه ای با حضور وزیر راه و ترابری ، دادستان تهران، دولت آبادی وسرپرست تأمین اجتماعی ،راهپیمایی و رانندگی و وزیر صنعت و معدن قرار است در جلسه بیایند. ما هم به عنوان نماینده کارگران کشور در جلسه حاضر می شویم و انجمن کامیون داران نیز حضور دارند. این جلسه ساعت ۲بعد ازظهر در دادستانی کل کشور برگزار می شود که امیدواریم نتیجه خوبی داشته باشد.
منبع: تسنیم

دیدگاه شما


رقتن به بالای سایت