ثبت نام و ورود

ایلان ماسک (Elon Musk) بیوگرافی ایلان ماسک

ایلان ماسک (Elon Musk) با رویای تسخیر فضا و انقلابی عظیم در صنعت حمل و نقل، قصد دارد دنیا را متحول سازد. این مردآهنی، زمان و مکان نمی شناسد و مرزها را بی پروا می شکند. نامی که امروزه برسر زبانهاست و همه درموردش حرف میزنند، مدیر عامل و مدیر فنی اسپیس اکس، طراح محصولات تسلا موتورز، رئیس سولار سیتی و…است. ایلان ماسک (Elon Musk) می خواهد دنیا را تغییر دهد و بر روی پروژه هایی با پتانسیل بالا جهت تغییر دنیا، کار می کند. او مهندس و مخترع و کارآفرین ونوآور است، این جمله ها، فقط بازی با کلمات نیست بلکه تنها بخشی از واقعیت ایلان ماسک (Elon Musk) می باشند. کارگردان فیلمهای مرد آهنی جان فاورو، ایلان ماسک (Elon Musk) را نمونه ای از مردان آهنی می داند و الگوی شخصیت تونی استارک را ایلان ماسک (Elon Musk) معرفی کرده است.

 ایلان ماسک (Elon Musk) 15 امین ثروتمند حوزه ی تکنولوژی و ۱۰۰ امین میلیاردر جهان است. دارایی ایلان ماسک در سال ۲۰۱۵، ۱۳٫۹ میلیارد دلار برآورد شده است. ولی در حال حاضر این دارایی ۱۰٫۷ میلیارد دلار است.

ایلان ماسک (Elon Musk) جوان و خوش چهره، دومین کارآفرین دره سیلیکون است، وی با ارزشی بیشتر از ۱ میلیارد دلار توانسته سه شرکت پی پال و تسلا موترز و اسپیس اکس را راه اندازی کند. ایلان ماسک (Elon Musk) بیشتر زندگی خود را صرف فناوریها و تکنولوژیهای فضایی کرده است و با ایده های مختلف و متنوعی که در سر دارد، با تلاش و پشتکار فراوان سعی در عملی ساختن و به موفقیت رساندن این ایده ها دارد. ایلان ماسک (Elon Musk) در هر هفته بین ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت کار می کند، این سختکوشی و پشتکارش موفقیت را برایش راحتتر کرده است.

دیدگاه شما


رقتن به بالای سایت